Umístění na soutěžích 2013
26.5.2013 PRAHA - FINÁLE DĚTI FITNESS
Juniorky: Poupata - 1. místo
12.5.2013 OSTRAVSKÁ HŮLKA
SÓLO KADETKY - 3. místo - Tydláčková Zuzka
SÓLO KADETKY - 5. místo - Turková Lucka
SÓLO JUNIORKY - 2.místo Šajtarová Katka
DUA KADETKY - 1. místo - Tydláčková Zuzka, Turková Lucka
DUA KADETKY - 3. místo - Blokešová Natalka, Martinaková Viki
DUA JUNIORKY - 1. místo - Šajtarová Katka, Tydláčková Zuzka
DUA JUNIORKY - 5. místo - Kostelanská Adéla, Vircová Vendy
TRIA JUNIORKY - 3. místo - Koneczná Katka, Antoniová Naty, Chovancová Sára
MINIFORNACE KADETKY - 1. místo Tydlačková,Turková,Teichmanová,Blokešová,Růžalovská,Martinaková
MINIFORMACE JUNIORKY - 4.místo
Šajtarová,Teichmanová, Antoniová, Kostelánská, Chovancová, Kontzná, Fusková
11.5.2013 BRNO - DUBŇANY
Sólo kadetky - 4. místo - Turková Lucie
Sólo kadetky - 6. místo - Tydláčková Zuzka
Sólo kadetky - 10. místo - Teichmanová Karin
Duo Juniorky - 6.místo - Šajtarová Katka, Tydláčková Zuzka
2.3.2013 STUDÉNCKÁ HŮLKA
Sóla
Kadetka mladší: Taichmanová Karin - 3. místo
Juniorka mladší: Tydláčková Zuzka - 2. místo
Juniorka mladší: Chovancová Sára - 3. místo
Juniorka starší: Šajtarová Katka - 1. místo
Dua a Tria
Juniorky mladší: Tydláčková Zuzka, Turková Lucka - 2. místo
Juniorky mladší: Natálka Antoniová, Sára Chovancová, Katka Konetzná - 3. místo
Juniorky starší: Tydláčková Zuzka, Šajtarová Katka - 3. místo
Juniorky starší: Šajtarová Katka, Taichmanová Karin, Taichmanová Lenka - 2. místo
Miniformace
Juniorky: Poupata mini - 1. místo
Juniorky: Poupata - 2. místo
17.3.2013 EXCELENT CUP 2013
Formace
Kadetky starší - 1. místo
23.3.2013 STARS CUP OSTRAVA 2013
Formace
První vystoupení jako JUNIORKY ! - 4. místo
20.4.2013 O LITOVELSKÝ POHÁR
Mini formace
Kadetky - POUPATA MINI - 1.MÍSTO: (Tydláčková Zuzka,Turková Lucka,Teichnamová Karin, Martináková Viki, Blokešová Natálka, Růžalovská Elenka)
Juniorky - POPATA BIG - 2.MÍSTO: (Šajtarová Katka, Konetzná Katka,Teichmanová Lenka, Fusková Pavli, Chovancová Sára, Kostelanská Adéla, Antoniová Natálka)
Velká formace
Juniorky - POUPATA - 2. MÍSTO: (Šajtarová Katka, Kostelanská Adéla, Tydláčková Zuzka,Turková Lucka, Teichnamová Karin, Martináková Viki, Antoniová Natálka, Růžalovská Elenka, Teichmanová Lenka, Blokešová Natálka, Fusková Pavli, Chovancová Sára, Poštulková Adéla, Konetzná Katka, Vircová Vendy)
27.4.2013 - DĚTI FITNESS aneb sportem proti drogám v Havířově
Velká formace
Juniorky - POUPATA - 1. MÍSTO a postup do finále v Praze (Šajtarová Katka, Kostelanská Adéla, Tydláčková Zuzka,Turková Lucka, Teichnamová Karin, Martináková Viki, Antoniová Natálka, Růžalovská Elenka, Teichmanová Lenka, Blokešová Natálka, Fusková Pavli, Chovancová Sára, Poštulková Adéla, Konetzná Katka, Vircová Vendy)